Prowadzimy szeroko zakrojoną działalność z zakresu szkoleń kadry kierowniczej placówek oświatowych, organów zarządzających oświatą oraz pracowników administracji samorządowej.

Dla osób chcących przeszkolić się indywidualnie, proponujemy Szkolenia Internetowe.

Poniżej prezentujemy zestawienie szkoleń, które znajdują się w naszej ofercie. Dla zainteresowanych placówek możemy zrealizować je na zamówienie (grupy powyżej 20 osób), na terenie najbardziej odpowiednim dla naszych klientów. Istnieje również możliwość modyfikacji tematyki i dopasowania jej do potrzeb placówki (placówek). Bliższe informacje można uzyskać w siedzibie firmy pod tel/faks (32) 331-48-08, lub wysyłając zapytanie na nowator@nowator.edu.pl. Zapraszamy do korzystania z usług naszego Ośrodka.


Szkolenia dla administracji

Nowości szkoleniowe

Pozostałe szkolenia

Kontrola zarządcza, finanse i majątek jednostki

Sprawy kancelaryjne i archiwizacja

Zbiorowe żywienie, HACCP

Problemy kadrowe w oświacie


Szkolenia dla rad pedagogicznych

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty


Szkolenia kompetencji miękkich

Poniżej przedstawiamy programy szkoleń miękkich realizowanych przez nasz ośrodek:

1. Rozwiązanie sytuacji trudnych i konfliktowych.

Tematyka:

Szkolenie prowadzi metodą warsztatową MONIKA GŁOWACKA - specjalistka w zakresie zarządzania, dorada zawodowy z wieloletnim doświadczeniem na specjalistycznych stanowiskach. Długoletni trener i szkoleniowiec w dziedzinie relacji interpersonalnych.

2. Redagowanie i formatowanie pism.

Tematyka:

Szkolenie prowadzi metodą warsztatową MONIKA GŁOWACKA - specjalistka w zakresie zarządzania, dorada zawodowy z wieloletnim doświadczeniem na specjalistycznych stanowiskach. Długoletni trener i szkoleniowiec w dziedzinie relacji interpersonalnych.

Terminy i miejsce SZKOLEŃ do uzgodnienia. Osoby bądŸ placówki zainteresowane zorganizowaniem szkolenia bądŸ warsztatów prosimy o kontakt z naszym Ośrodkiem.


Szkolenia internetowe

Aktualnie uruchomiliśmy następujące szkolenia internetowe, tematyka poniższych szkoleń pokrywa się z tematyką szkoleń prowadzonych w sposób tradycyjny. Z tematyką szkoleń można zapoznać się po kliknięciu w temat szkolenia:

Szkolenia prowadzone są w trzech modułach:

  • ZAGADNIENIA TEORETYCZNE (przepisy i zasady), 
  • OPRACOWANE MATERIAŁY SZKOLENIOWE 
  • PROCEDURY, INSTRUKCJE, WZORY

PRZEWIDYWANY CZAS TRWANIA KAŻDEGO ZE SZKOLEŃ - 2 - 4 tygodnie.

  • Każdy uczestnik otrzymuje drogą mailową bogate materiały szkoleniowe, w tym opracowane tematycznie przepisy prawne, obowiązujące procedury, instrukcje i regulaminy. 
  • Realizacja kolejnych modułów następuje po potwierdzeniu przyswojenia poprzednich materiałów odrębnie przez każdego uczestnika.
  • Udział w szkoleniach jest potwierdzany stosownym zaświadczeniem.
  • Cena jednego szkolenia - 150 zł netto (w przypadku udziału w większej liczbie szkoleń, przewidujemy atrakcyjne rabaty).

Zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną na adres e-mail: szkolenia@nowator.edu.pl z podaniem danych do faktury (nazwa placówki (osoby), adres, NIP płatnika) oraz do zaświadczenia (imię i nazwisko osoby biorącej udział w szkoleniu oraz data i miejsce urodzenia tej osoby)

Serdecznie zapraszamy

  

 
W Serwisie

Zarządzanie nieruchomością

  • trwały zarząd
  • wymagania prawne
  • zasady praktyczne
Kontakt | Mapa strony | Copyright 2010 Nowator. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!