NOWATOR s.c. Centrum Doskonalenia Kadr Oświatowych powstał w wyniku poszerzenia profilu działalności firmy NOWATOR Ośrodek Szkoleniowo - Doradczy, działającej na terenie całego kraju od maja 1997 roku.

Doświadczenie, które zostało zebrane w dotychczasowej działalności Ośrodka Szkoleniowo - Doradczego pozwoliło na stworzenie szerszego spectrum usług. Specjalizujemy się w organizowaniu i prowadzeniu szkoleń dla kadry kierowniczej i pracowników jednostek oświatowych i pomocy społecznej a także w wydawaniu publikacji fachowych. Profil naszej działalności koncentruje się przede wszystkim na obszarach związanych z obsługą nowego Systemu Informacji Oświatowej oraz na realizacji projektów związanych z cyberbezpieczeństwem. Oferujemy zdalne rozwiązywanie większości problemów z oprogramowaniem, a zwłaszcza z aplikacją "SIO", poprzez software typu "zdalny pulpit".

Tematyka naszej działalności edukacyjnej, szkoleniowej i wydawniczej skupia się wokół zagadnień związanych z ochroną danych osobowych, bezpieczeństwem sieciowym, zarządzaniem jednostkami i kadrami, gospodarką finansową, zamówieniami publicznymi, administrowaniem ZFŚS, organizacją żywienia zbiorowego HACCP oraz problematyką związaną z BHP. Prowadzimy również działalność w zakresie stałego nadzoru nad sprzętem komputerowym oraz oprogramowaniem używanym w jednostkach oświatowych i administracyjnych. Naszą działalność uzupełnia szeroko zakrojone doradztwo (w znacznej części nieodpłatne dla naszych klientów), obejmujące wszystkie realizowane obszary tematyczne.

Kontakt

NOWATOR s.c.
Centrum Doskonalenia Kadr Oświatowych
ul. Kozielska 52
44-100 Gliwice

tel./fax (32) 331 48 08

e-mail: nowator@nowator.edu.pl

Oferta:

Aby uzyskać więcej informacji napisz do nas.

 

 
W Serwisie

Zarządzanie nieruchomością

  • trwały zarząd
  • wymagania prawne
  • zasady praktyczne
Kontakt | Mapa strony | Copyright 2010 Nowator. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!